Paracord Náramek HRDÝ ČECH Olivový

Tato nabídka již není aktivní
Paracord Náramek HRDÝ ČECH Olivový

Náramky slouží jako morální podpora všech patriotů a podporovatelů České republiky. Praktická ozdoba je upletena z kvalitní padákové šňůry o průměru 4mm a nosnosti až 250kg. Jeho rozmotáním získáte prostředek pro nouzové slanění, tkaničky do bot nebo třeba pro stavbu bivakovacího příštřešku. Rozmotáním náramku získáte až 3m dlouhou šňůru v závislosti na zvolené velikosti. Šířka náramku je cca 2cm.

Jakou mám vybrat velikost náramku?

Nejprve je třeba si změřit obvod zápěstí. Ideální pomůckou je krejčovský metr. Pokud jej nemáte k dispozici, lze použít jakýkoli provaz, pruh papíru nebo látky, obtočit s ním své zápěstí, fixou udělat značku a tuto délku změřit pomocí pravítka.

 

mereni_cord

 

Dále stačí už jen vybrat konkrétní velikost Vašeho nového náramku. Chcete-li, aby náramek dobře držel na ruce, zvolte menší velikost. Chcete-li mít náramek více volnější, zvolte větší velikost.

 

 

                                               mereni_cord

 

Př.: změřili jste obvod zápěstí 18cm. V tabulce si najdete 2 velikosti pro tuto hodnotu a zvolíte si, jak moc by měl být náramek volný. Pokud má být volnější, zvolte vel. M. Pokud více natěsno, zvolte vel. S.

 

velikostiCZE

 

 

Pro snadnější rozhodování - obecně platí, že mužům nejčastěji sedí velikost L a ženám XS. V případě, že si nejste jistí velikostí, volte vždy větší. Pokud by se stalo, že netrefíte správnou velikost náramku, napište na info(at)paracord-shop.cz a problém obratem vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.

 

 


- Součástí nákupu je 1 kus náramku v olivové barvě dle Vámi zvolení velikosti

- Expedice probíhá do 5 pracovních dnů od přijetí platby

- Poštovné činní 69,-kč

- Dodavatel výrobku: PARACORD-SHOP (Případné výměny nebo reklamace řešíte dle kontaktu na stránce dodavatele slevy www.paracord-shop.cz)

tel: +420 730 587 437
email: info(at)paracord-shop.cz

 

Novinky na Váš e-mail

Máte-li zájem odebírat informace o zajímavých slevách, novinkách a nabídkách, vložte svou e-mailovou adresu. Informace o ochraně osobních údajů