Paracord náramek Dog Tag

Tato nabídka již není aktivní
Paracord náramek Dog Tag

Náramky slouží jako praktická pomůcka především v případě zranění nositele. Náramek je doplněn o identifikační známku s údajema dle libosti zákazníka (možno až 5 řádku se 14 znaky na řádek). V případě zranění, ztráty či jiných událostí pomůže nálezci identifikovat nositele, případně kontaktovat jeho blízké na tzv. emergency telefonu. Navíc je náramek praktická ozdoba upletena z kvalitní padákové šňůry o průměru 4mm a nosnosti až 250kg. Dodáváno s velmi kvalitní sponou s píšťalkou od ITW Nexus. Jeho rozmotáním získáte prostředek pro nouzové slanění, tkaničky do bot nebo třeba pro stavbu bivakovacího příštřešku. Rozmotáním náramku získáte až 3m dlouhou šňůru v závislosti na zvolené velikosti. Šířka náramku je cca 2cm.

Na psí známku je možno vyrazit dle libosti na 5 řádků až 14 znaků na řádek. Povolené znaky jsou písmena A-Z, číslice 0-9 a speciální znaky &﹐ .–/﹙﹚~ @ * + ? ! “‵:

 


Jakou mám vybrat velikost náramku?

Nejprve je třeba si změřit obvod zápěstí. Ideální pomůckou je krejčovský metr. Pokud jej nemáte k dispozici, lze použít jakýkoli provaz, pruh papíru nebo látky, obtočit s ním své zápěstí, fixou udělat značku a tuto délku změřit pomocí pravítka.

 

mereni_cord

 

Dále stačí už jen vybrat konkrétní velikost Vašeho nového náramku. Chcete-li, aby náramek dobře držel na ruce, zvolte menší velikost. Chcete-li mít náramek více volnější, zvolte větší velikost.

 

 

                                               mereni_cord

 

Př.: změřili jste obvod zápěstí 18cm. V tabulce si najdete 2 velikosti pro tuto hodnotu a zvolíte si, jak moc by měl být náramek volný. Pokud má být volnější, zvolte vel. M. Pokud více natěsno, zvolte vel. S.

 

velikostiCZE

 

 

Pro snadnější rozhodování - obecně platí, že mužům nejčastěji sedí velikost L a ženám XS. V případě, že si nejste jistí velikostí, volte vždy větší. Pokud by se stalo, že netrefíte správnou velikost náramku, napište na info(at)paracord-shop.cz a problém obratem vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.

 

 

 

- Součástí nákupu je 1 kus náramku v černé barvě dle Vámi zvolení velikosti

- Expedice probíhá do 5 pracovních dnů od přijetí platby

- Poštovné činní 69,-kč

Dodavatel výrobku: PARACORD-SHOP (Případné výměny nebo reklamace řešíte dle kontaktu na stránce dodavatele slevy www.paracord-shop.cz)

tel: +420 730 587 437
email: info(at)paracord-shop.cz

Novinky na Váš e-mail

Máte-li zájem odebírat informace o zajímavých slevách, novinkách a nabídkách, vložte svou e-mailovou adresu. Informace o ochraně osobních údajů